Chalupa Daniela - Turistický informační portál Olomouckého kraje

Chalupa Daniela


Nacházíte se:
Jindřichov

Historická, romantická, útulná. Za chalupou protéká horský potok, který je upravený na chlazení po saunování. Kolem objektu je upravený travnatý prostor.

Je zde možné využít malý bazének, posezení na kryté terase, přírodní ohniště, udírnu, venkovní stůl na stolní tenis a přenosný gril. Bazének průměru cca 2m s pitnou vodou bez chemie (ubytovaný si sám kdykoli natáčí a vypouští - výšku vody si může volit např. dle věku dětí). Vytápění - ústřední topení, doplněno kachláky nebo krbem - pro atmosféru výjimečnosti.

Chalupa Daniela se nachází v malé klidné obci Nové Losiny v centru Jeseníků. Je dvě stě let stará, nově rekonstruovaná, velmi stylová horská chalupa. V přízemí je k dispozici vstupní chodba (botníky, věšák), velká stylová jídelna s kachlovými kamny spojená s krbovou místností, vedle jídelny kuchyň a ložnice. Z chodby je přístup do dřevníku a do sklepa. V prvním podkroví jsou k dispozici tři ložnice, v druhém podkroví ještě další dvě malé ložnice. Součástí chalupy je sauna přístupná z větší koupelny. Kolem objektu je upravený travnatý prostor. Je zde možné využít malý bazének, dětskou prolézačku s houpačkou, zahradní posezení na kryté terase, přírodní ohniště, udírnu, venkovní stůl na stolní tenis a přenosný gril.

Zavřít

Turistické informace


Nové Losiny 12
Jindřichov (Staroměstsko a Hanušovicko)