Adventure golf Priessnitzovy lázně - Turistický informační portál Olomouckého kraje

Adventure golf Priessnitzovy lázně


Nacházíte se:
Jeseník
Pro rodiny s dětmi

Zábava pro rodiny s dětmi, partu kamarádů, páry i jednotlivce! Priessnitzovy léčebné lázně v Jeseníku provozují ve svém areálu 18-jamkový Adventure golf.

Adventure golf je společenská hra se sportovními prvky pro všechny věkové kategorie - děti, dospělé i seniory. Na hřiště se dostane prakticky každý – hra nevyžaduje speciální registraci či členství v klubu, přijďte si hru vyzkoušet, pobavit se a osvojit si základy golfové hry! Svým charakterem představuje určitý mezistupeň mezi minigolfem a klasickým golfem kombinující výhody jednoho i druhého sportu. 

V porovnání s běžným golfovým hřištěm je hřiště pro adventure golf mnohem menší a charakterově se blíží spíše hřišti minigolfovému. Na rozdíl od něj jsou však jednotlivá jamkoviště zbudována ve venkovním přírodním prostředí lázeňského areálu do podoby miniaturního fairwaye s povrchem z umělého golfového trávníku, na který lze bez problémů vstoupit.  Jelikož je adventure golf primárně koncipován jako volnočasová aktivita, vyžaduje pro přístup na hřiště pouze zaplacení vstupného, které zahrnuje také  zapůjčení vybavení pro hru.

Tipy v okolí:

Balneopark - voda léčí!

Rodný dům Vincenta Priessnitze

Slezským Semmeringem pro zdraví!

Zavřít

Turistické informace


Priessnitzovy lázně, Jeseník